Staňte se Ježíškem 1 (2013) - Poděkování

 

Děkujeme všem Ježíškům, kteří se zapojili do akce Staňte se Ježíškem.

39 Ježíšků zakoupilo (příp. poslalo peníze na) 49 dárků za 46.843,- + 4.036,- jsme obdrželi na „auti-balíček“. Dárky menší velikosti, které byly doručeny do školy do 17. 12., byly předány dětem do jednotlivých tříd na školní besídce. Ostatní dárky, včetně zakoupeného materiálu z „auti-balíčku“, budou předány do tříd po vánočních prázdninách.

Jmenovitě děkujeme těmto Ježíškům: Eva Málková, Jana Sixtová, Rostislav Sixta, Soňa Demlová, Tylšovi, Olga Raabová, Martin Hrdlička, Stanislav Vaněk, Hana Hřebíčková + Roman Jančiar + Eliška, Skoumalovi, Hana Brzobohatá, Marie Krystýnková + Ferdinand Mück, Milan Moroň Řezka, Petr a Irena Všianští, Eurovision, a.s., Alice a Martin Vašákovi, Ing. Ivana Prchalová Heřboltová, CSc., Lumioptic s.r.o., Ivo Skýpala + Pavel Hruška + Robert Klásek + Eva Menšíková, Milan Přibyl, Makovcovi a stejný dík patří i těm, kteří si nepřáli uveřejnit své jméno.

Velice děkujeme, že jste se zapojili do tohoto projektu, a udělali tak radost mnoha dětem. Vážíme si vašeho zájmu a vůle pomáhat.

 

Fotogalerie ZDE